30 sierpnia 2013

"Jestę pieguskię!" Dołącz do klubu z nagrodami!

Taki nagły pomysł:) Jestem pieguskiem, może nie typowym, ale trochę piegów na nosku posiadam:) i tak sobie pomyślałam, że fajnie będzie stworzyć coś tylko dla piegusów, ale wyłącznie tych lubiących swoje piegowate oblicze, bo pamiętajcie PIEGI SĄ SEXI! Każdy facet Wam to powie:) Ja długo swoich kropeczek nie lubiłam, ale zdanie zmieniłam i je uwielbiam!
Pomysł polega na tym, żeby tworzyć makijaże dla piegusków, podkreślające oczywiście te nasze piegi:) pod tym postem możecie zgłaszać się do klubu "JESTĘ PIEGUSKIĘ!" a makijaże wysyłajcie kiedy chcecie, ile chcecie i jakie chcecie:) na mojego maila: bag.full.of.surprises@gmail.com, a ja zamieszczę je tutaj z odnośnikiem do Waszego bloga, lub jeżeli bloga nie posiadacie to z Waszym imieniem:) 

Zobaczymy ile znajdzie się chętnych piegusów, mam nadzieję, że klub będzie trwał i trwał :) Jeżeli troszkę piegusków się zgłosi to zorganizujemy konkurs na najciekawszą pracę :) Oczywiście z nagrodami :)

Będzie mi miło, jeżeli wspomnicie u siebie na blogu o naszym klubie i więcej piegusów się o nas dowie:) Pieguski, które dołączą do klubu mogą zamieścić powyższy baner z odnośnikiem do tego posta, niech wszyscy wiedzą, że jesteś dumna ze swoich piegów!


Mamy już pierwszy makijaż:)

Autorką jest Sabina z bloga: http://esm-beauty.blogspot.com/, makijaż wykonany na piegowatej siostrze, która podobno swoich piegów nie lubi:) Zupełnie nie wiem dlaczego! Na drugim zdjęciu już słabiej widać piegi, ale zawsze:) Czyż pieguski nie są słodkie?;]


15 komentarzy:

 1. ja nie mam piegów niestety, ale za to widziałam jak pipi teraz wygląda, niezła laska ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie mogłam uwierzyć, ze to ona;)

   Usuń
  2. Nooo dokładnie, nie zapowiadało się na to że będzie tak wyglądała, ciekawe czy sobie coś poprawiła :)

   Usuń
  3. Nawet, jeżeli pomogła naturze to nic takiego :) piękna kobieta :)

   Usuń
  4. Czy ja wiem czy laska: http://film.wp.pl/idGallery,8739,idPhoto,282514,galeria.html ?
   Ja niestety nie mam piegów, a bardzo chciałabym mieć

   Usuń
  5. To ja widziałam to zdjęcie :) http://facet.onet.pl/pippi-langstrumpf-wypiekniala/pb1j4

   Usuń
 2. ja jakieś tam mam, ale jak nałożę podkład to ich nawet nie widać. Więc chyba do piegusów się nie zaliczam:D alllee moja siostra ma ich same:D więc najwyżej na niej stworze jakieś makijaże jak można:)) Ona swoich piegów nienawidzi ale postaram się jakoś ją przekabacić:P

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja mam tylko kilka piegów na twarzy:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba, że sobie je domaluję:D

   Usuń
  2. Może domaluj i zrób z siebie taką typową Pippi :D będzie zabawnie:)

   Usuń
 4. ale fajna sprawa !kiedyś patrzałam na Pippi ;D a ten makijaż świetny ;))

  OdpowiedzUsuń