24 sierpnia 2013

Blogowo: Obrazkowe odnośniki

Taki luźny post ze spraw związanych z prowadzeniem bloga, a konkretnie usprawnieniem jego funkcjonowania i ułatwieniem Wam przeglądu:) W zakładkach: "Makijaże", "Tanie i Dobre" oraz "DIY" pozmieniałam odnośniki na obrazkowe, przenoszące do konkretnych postów. Tak mi się wydaje, że jest to lepszy i bardziej przejrzysty sposób na przeglądanie postów z konkretnych działów, zamiast takich standardowych tekstowych odnośników czy spisu wszystkich postów według etykiet. Widzicie, klikacie i już:) Jak myślicie, dobry pomysł?
Klikajcie i sprawdzajcie jak Wam się podoba:) Postaram się szybko zapełnić te zakładki mnóstwem odnośników z nowymi postami, żebyście miały co tam przeglądać:)

A tak serio to szukam sobie wykrętów, żeby nie pisać pracy magisterskiej :P już cały dzień się do tego zabieram, ale wolę przeglądać Wasze blogi :)

13 komentarzy:

 1. Bardzo fajny pomysł na takie posegregowanie postów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. rzeczywiście, takie rozwiązanie jest dużo bardziej przejrzyste. U siebie na blogu też to stosuję od dłuższego czasu, ale czasem mam problem z ustawieniem 2 zdjęć koło siebie. Może masz jakiś prosty do tego sposób? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zmniejsz rozmiar zdjęć albo zwiększ szerokość bloga:) zdjęcia same ustawią się obok

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. No to fajnie:) nie wiedziałam właśnie jak to u Was będzie się wyświetlało:)

   Usuń
 4. Pisanie pracy - wiem z autopsji jak ciężko się za to zabrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. masz takie ładne zdjęcia, że pomysł jak najbardziej fajny!

  OdpowiedzUsuń
 6. kiedyś będzie trzeba pisać tą pracę;D
  zapraszam do mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja właśnie wczoraj skończyłam pisać moją pracę mgr i mam już ją gotową do wydruku :D Bardzo się cieszę, bo też ciężko mi było się do tego zabrać ;/

  OdpowiedzUsuń