5 stycznia 2013

PROMOCJE: Kody rabatowe, kupony!


Niedawno natknęłam się na ciekawą stronkę, może niektóre z Was już o niej słyszały, albo korzystają, ale na pewno znajdzie się kilka osób "nieuświadomionych":P Jest to stronka z kodami promocyjnymi, jakie możemy wykorzystać na najróżniejszych stronach internetowych, nie tylko kosmetycznych:) oraz z kuponami do wydrukowania i wykorzystania w np. w McDonalds:) Link macie tutaj >>>>KLIK<<<<.


Żeby nie wchodzić co jakiś czas na stronę i nie sprawdzać czy mamy akurat jakieś promocje, można zainstalować wtyczkę wyświetlającą kody w momencie kiedy wejdziemy na stronę, która oferuje jakieś rabaty.
Wybieramy przeglądarkę jaką używamy i instalujemy jak zwykłą wtyczkę:) Po zainstalowaniu w prawym górnym roku (przynajmniej w Google Chrome tak jest:)) widzimy coś takiego:

No i to by było na tyle:) Klikajcie, instalujcie i sprawdzajcie same, może znajdziecie tam również rabaciki dla siebie:)
Jak znajdę kiedyś gdzieś jakieś ciekawe promocje czy okazje to poinformuję Was na blogu.

5 komentarzy:

  1. Zapraszam do korzystania z naszej strony, gdzie znajdziecie kody rabatowe i promocje w ponad 200 sklepach internetowych, m.in ASOS, YvesRocher, Zalando, Douglas i wielu innych.

    Dla każdego sklepu można ustawić sobie powiadomienia o nowych kodach i promocjach, które jest wysyłane mailem, za każdym razem kiedy pojawi się nowy wpis dla danego sklepu.

    http://www.dobrekupony.pl/

    OdpowiedzUsuń